Anasayfa Hizmetlerimiz Ev Temizliği

Ev Temizliği

Academy Ankara Ev Temizlik ve Ankara Halı Yıkama  şirketi olarak;

Rezarvasyon  yapılan tarihte evinize yönlendirilen personelimiz 09.00-17.00 mesai saatleri arasında genel temizliğinizi profesyonelce yapacaktır.Ankara Ev temizliği İşleri konusunda sıkıntı yaşayan çalışan veya temizliğe vakit ayıramayan hanımlar ve beyler için biz bu işi temizlik konusunda deneyimli personelimizle  yapmaktayız.

Temizlikte kullandığımız yöntemlerle sizler için hijyenik ve sağlıklı ortamlar hazırlıyoruz Gerçek temizliğin farkını bizimle yaşayın... Santral (444 1 588 Ankara`nın Temizlik Hattı)

ANKARA Ev Temizliği alanında hizmet veren Academy Ankara Temizlik (halı yıkama) firmamız bu alanda kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Ankara Academy Temizlik olarak, ev temizliği fiyatları Ankara karşılaştırmasında, üstün kaliteyi uygun fiyata sağlamaktayız. Evin durumunu ve yapılacak işi kısmen de olsa belirtmeniz eleman sayısını ayarlamamız için gereklidir. Ankara temizlik şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sizleri referanslarımızın içinde görebilmek bizim tek amacımızdır.

Ev temizliği denildiğinde, akla gelen her türlü, ayrıntı temizlik özenle yapılmaktadır.Hijyen konusunda, kendimize son derece güveniyoruz.Biz  ev temizlik ankara olarak ta temizlikte en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.